236 | V HRUŠOVSKÉM ĎOLÍKU
KERHART Oldřich (1895 – 1947)
- starting price: 18 000 CZK
- hammer price: 22 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na dřevěné desce, 47,5 x 75 cm, rámováno, datace 1942, signováno vpravo dole O. Kerhart 1942.